2017

Red Bull Dolomitenmann — senākā Red Bull pasākuma 30.  gadadiena

2017. gadā pats pirmais Red Bull vārdā nosauktais pasākums, kas kļuvis par patiesu Red Bull Sports klasiku un Event Marketing aizsākumu, atzīmēja 30. gadadienu. Pasaules labākie skrējēji, paraplānu piloti, kalnu riteņbraucēji un smaiļotāji trīs desmitgažu garumā ir sacentušies, lai izveidotu stiprāko komandu pasākumā, kas ir atzīts par grūtākajām komandu sacensībām pasaulē, un turpinās izaicināt sevi un noskaidrot stiprākos arī nākotnē!

Pasaulē grūtākā stafete

Red Bull Mind Gamers pasaules fināls

Vispasaules uzdevumu risināšanas platformas “Red Bull Mind Gamers” izveidošana 2016. gadā bija par pamatu pirmajam Red Bull Mind Gamers pasaules čempionātam, kas 2017. gada martā notika Budapeštā. Komandas no 24 valstīm atsaucās aicinājumam noskaidrot pasaulē labākos uzdevumu risinātājus un pirmo reizi kronēt Escape Rooms pasaules čempionus!

Izaiciniet sevi ar Red Bull Mind Gamers

Red Bull sportiste Daniela Rifa izcīna trešo uzvaru pēc kārtas Ironman pasaules čempionātā Konā, Havaju salās!

Daniela Rifa ir ierakstījusi savu vārdu Ironman sacensību vēstures grāmatā ar trīs uzvarām pasaules čempionāta sacensībās pēc kārtas. Ar finiša laiku 8:50:47 viņa kļuva par pirmo sievieti, kas trīs reizes pēc kārtas uzvarējusi Kailua-Konas Ironman pasaules čempionāta sacensības pēc Krisijas Velingtones 2009. gadā un tikai par ceturto, kura to sasniegusi šo sacensību vēsturē. Turklāt nevienai sievietei nekad iepriekš nav izdevies sasniegt trīs uzvaras pēc kārtas šādā vecumā (30). Gūstot uzvaru Havaju salās, viņa ieguva 8. pasaules čempiones titulu savā gargabalnieces karjerā.

Marsela Hiršera karjera vainagojusies ar neticamu uzvaru — viņš ieguvis sešus Pasaules kausa titulus pēc kārtas!

Marsela Hiršera karjera vainagojusies ar neticamu uzvaru — viņš ieguvis sešus FIS Pasaules kausa titulus pēc kārtas. 27 gadus vecā austriešu superzvaigzne savu jaunāko titulu aizstāvēja Kranjska Gora, Slovēnijā, tieši divas nedēļas pirms sezonas beigām.

Kaut kas iepriekš neredzēts: franču BASE Wingsuit piloti Vinss Refets un Freds Fūdžens ielido gaisā esošā lidmašīnā!

Soul Flyers (Vincents Refets un Frederiks Fūdžens) veica unikālu triku, ielidojot gaisā esošās Pilatus lidmašīnas salonā pēc tam, kad abi kopā Wingsuit tērpos nolēca no Jungfrau virsotnes.

Noskaties šeit!

Red Bull sportists Daniels Boudins pirmo reizi vēsturē veicis double backflip uz sniega motocikla!

Daniels Boudins pārrakstījis vēsturi, veicot pasaulē pirmo double backflip uz sniega motocikla. Sapni par dubulto backflip Daniels bija lolojis jau ilgi, un sagatavošanās mēneši prasīja smagu darbu, taču tas atmaksājās!

Noskaties šeit!

Kelly Sildaru - the youngest ever athlete to win Double Gold at X Games!

Tikai gadu pēc tam, kad Kellija Sildaru izcīnīja X Games zelta medaļu kā jaunākā sportiste, viņa ne tikai aizstāvēja savu titulu arī 2017. gadā, bet arī tika kronēta kā jaunākā sportiste, kas jebkad ieguvusi divas ziemas X Games zelta medaļas.

Viņi to paveica! Jaunie buļļi ir Eiropas čempioni!

FC Salzburg U19 komanda turpina sensacionālo uzvaru sēriju Eiropas čempionāta finālā ar uzvaru pār Benfica 2:1 (puslaikā 0:1), iegūstot UEFA Youth League uzvarētāju titulu — un viņi to ir godam nopelnījuši! Jaunie buļļi nodrošinājuši vēsturisku pagriezienu Austrijas futbolā, pēdējo mēnešu laikā rādot sensāciju pēc sensācijas un pārspējot daudzus no spēcīgākajiem Eiropas klubiem savā ceļā uz UEFA Youth League čempiona titulu.

Red Bull un Capcom atzīmē Street Fighter 30. gadu jubileju

Hadoken tagad pieejams arī uz skārdenes! Septiņi no leģendārajiem Street Fighter varoņiem nokļuvuši uz mūsu skārdenēm astoņos dažādos tirgos, piedāvājot iespēju Fighting Game Community dalībniekiem sakrāt savu iemīļoto varoņu kolekciju.

Red Bull Kumite: japāņu leģenda “Nemo” atklājis visu savu potenciālu.

Red Bull Kumite, kas atzīts par vissarežģītāko un grūtāk uzvaramo Street Fighter turnīru, pārspēja visus rekordus un sniedza Japānas profesionālajam spēlētājam Nemo iespēju parādīt savu talantu!

Vai spējat izturēt būra spriedzi?

Marks Markess 2017. gadu uzsāka, kļūstot par pirmo cilvēku, kurš Austrijas slavenajā slēpošanas kalnā Hānenkamā uzbraucis ar MotoGP motociklu.

Marks Markess, kurš 2017. gada sezonas beigās kļuva par seškārtēju MotoGP čempionu, gadu uzsāka Austrijā līdzīgi kā gadu iepriekš to darīja F1 zvaigzne Makss Verstapens, ar savu triku kļūstot par pirmo cilvēku, kurš slavenajā slēpošanas kalnā Hānenkamā uzbraucis ar MotoGP motociklu.

Marks Markess uz sava motocikla sasniedza sniegoto slavenā Hānenkama virsotni, kas atrodas virs pasaulē vissarežģītākās kalnu slēpošanas trases Streif.

Red Bull KTM Factory Team piedalīsies MotoGP

Pēc daudzu gadu dominēšanas gan motokrosā, gan junioru čempionātos, Red Bull KTM komanda pāriet uz MotoGP — motociklu sacensību augstāko virsotni. Tas ir nākamais solis Austrijas visveiksmīgākās motosacīkšu komandas attīstībā. “Ready to Race — KTM goes MotoGP” stāsta par varonīgo ceļu uz prestižajām šosejas motociklu sacensībām. Sadarbībā ar Red Bull TV, kas komandai sekoja vairāku mēnešu garumā, sākot no pirmajiem mēģinājumiem testa stendā un pirmā izbrauciena līdz pirmajām sacensībām, tiek piedāvāta nebijusi iespēja ielūkoties MotoGP aizkulisēs.

Noskaties “Ready to Race — KTM goes MotoGP” Red Bull TV

Sebastians Ožjē iegūst piekto pasaules čempiona titulu Velsas rallijā, Lielbritānijā

Trešā vieta Velsas rallijā (Dayinsure Wales Rally GB) ļāva nodrošināt piekto FIA pasaules autorallija čempionāta titulu pēc kārtas Sebastianam Ožjē, un 33 gadus vecais francūzis ieņem otro vietu aiz deviņkārtējā čempiona Sebastiana Lēba.

Red Bull Desert Wings Team ieguva uzvaru trīs no četrām Dakaras rallija uzvaru kategorijām

Sems Sanderlends izmainīja vēsturi, uzvarot moto klasē un kļūstot par pirmo britu, kurš uzvarējis Dakaras rallijā. Stefans Petransels izcīnīja savu trīspadsmito Dakaras čempiontitulu un septīto — braucot uz četriem riteņiem, iespaidīgā cīņā pārspējot savu Team Peugeot Total komandas biedru Sebastianu Lēbu. Eduards Nikolajevs atguva KAMAZ čempiontitulu smago auto klasē, izcīnot pirmo vietu kopvērtējumā. Red Bull sportists čīlietis Ignasio Kasale finišēja otrais kvadraciklu klasē.

Seko līdzi notikumiem Dakarā

Red Bull Amaphiko akadēmijas trīs kontinentos

Red Bull Amaphiko akadēmija ir starta platforma sabiedrības pamatslāņa sociālajiem uzņēmējiem — cilvēkiem, kuri izmanto savu talantu, radošo pieeju un enerģiju, lai risinātu problēmas savā kopienā. 2017. gadā Amaphiko akadēmija ceļoja no Dienvidāfrikas uz Brazīliju, un pirmo reizi pabija arī Baltimorā, ASV.

Seko ceļojumam www.redbullamaphiko.com

Red Bull Amaphiko sociālais uzņēmējs sasniedz jaunas virsotnes

Vandisilam bija traka ideja parādīt noziedzību muzejā. Uzaugot pilsētas rajonā Dienvidāfrikā, viņš katru dienu saskārās ar noziedzības nodarīto kaitējumu. 2015. gadā viņš ieradās Red Bull Amaphiko akadēmijā Landā, Keiptaunā. Tur viņš guva iedvesmu un līdzekļus savas idejas realizācijai. Mēs viņu savedām kopā ar radošiem cilvēkiem, un tā dzima “18 Gangster Museum”. Līdz šodienai muzeju ir apmeklējuši vairāk nekā 3500 riska grupā esoši jaunieši, un tas licis viņiem aizdomāties par savas dzīves lēmumiem. Turklāt Vandisils ir izstrādājis darbotiesspējīga muzeja biznesa modeli — katrs tūrista muzeja apmeklējums apmaksā muzeja apmeklējumu vienam bērnam. “Vairāk nekā 18 mēnešus ilgusī programma Amaphiko ietvaros ļāvusi man būtiski attīstīties kā uzņēmējam”.

Vairāk par “18 Gangster Museum” lasi šeit:

“Just Like You” Virdžīnijas Tomarčio un B-Boy Lil G izpildījumā

Skaties, kas notiek, kad tiek apvienots B-boying un klasiskā deja. Starptautiski atzītais B-Boy Lil G plecu pie pleca ar klasisko dejotāju Virdžīniju Tomarčio. Neparastā tikšanās notika Stazione Leopolda, Florencē; horeogrāfijas autors Kristians Buzzi.

Skaties, kas notiek, kad tiek apvienots B-boying un klasiskā deja.

Red Bull BC One All Stars Francijas tūre un noslēpumainā cīņa

10 B-boys, 9 pilsētas, 6000 km: Red Bull BC One All Stars, grupa, kurā apvienojušies daži no pasaulē labākajiem dejotājiem, kuri pārstāv B-Boying visās tā formās, ar koncerttūri apceļoja visu Franciju. Francijas koncerttūres laikā BC One All Stars saņēma izaicinājumu no vietējās Lionas B-Boy grupas, un puišiem nācās pieņemt to. Visa grupa ieradās uz pasākumu, un Lionas B-Boys jaunā paaudze viņus pārsteidza.

Skaties, kā vislabākās grupas atgriež B-Boying tā pirmsākumos

Red Bull BC One pasaules fināls Amsterdamā

Sešpadsmit no pasaules labākajiem breakdance dejotājiem no deviņām dažādām valstīm tikās Amsterdamas Westergasfabriek četrpadsmitajās Red Bull BC One pasaules finālsacensībās. Tiesnešu sastāvā tādi B-Boys veterāni, kā Crazy Legs, Hong 10, Niek, Intact un AT vērtēja šī gada finālistus, kuru vidū pirmo reizi bija arī viena B-Girl. Uzvarēja Menno no Holandes, kurš pārstāv Red Bull BC One ALL Stars, un atguva savu 2014. gadā iegūto titulu.

Četrpadsmitās Red Bull BC One pasaules finālsacensības notika Amsterdamā 2017. gada 4. novembrī; noskaties visu pasākumu Red Bull TV

2017. gada 3Style pasaules tūre

Red Bull 3Style pasaules fināla tūre notika no septembra līdz novembrim Eiropā, Āzijā, Klusā okeāna valstīs, Dienvidamerikā un Ziemeļamerikā. Fināla pasākumi notika vairāk nekā 20 valstīs, dalībai kuros no maijā iesūtītajiem video pieteikumiem mūsu tiesneši bija izvēlējušies sešus dīdžejus. Red Bull 3Style astotais gads vispasaules sacensību statusā solās būt iespaidīgākais, kāds bijis līdz šim. Red Bull 3Style pasaules tūre apvieno dīdžejus no visas pasaules, kuri sacentīsies par pasaules čempiona titulu fināla pasākumā Krakovā, Polijā. Šajā gadā mēs savācām 2,5 miljonus skatījumu (kas ir 257% pieaugums salīdzinājumā ar 2016. gadu) un 70 000 iesaistes (engagements) (patīk, komentāri un dalīšanās ar ziņu) fināla pasākumu tiešraižu laikā.

2017. gada Red Bull 3Style pasaules tūre

Red Bull mūzikas festivāla spilgtākais notikums — Rioji Ikedas skaņdarbs A [for 100 cars]

Pazīstamais mākslinieks Rioji Ikeda prezentēja pavisam jaunu kompozīciju sadarbībā ar 100 automašīnu īpašniekiem, kas veidoja pasaulē lielāko sintorķestri (automašīnu skaņu sistēmas). Skaņdarbs, kura nosaukums ir A [for 100 cars], turpina Ikedas aizsāktos pētījumus par A (La) skaņas frekvenci. Gan koncepcijas, gan izpildes ziņā skaņdarbs atspoguļo Ikedas kā mākslinieka uzdrīkstēšanos doties pavisam jaunā virzienā un atklāja viņa darbu daudz plašākai publikai, tostarp automīļiem, Losandželosā notiekošā Red Bull Music Academy festivāla ietvaros.

Ryoji Ikeda - A [for 100 cars]

Red Bull mūzikas festivāla spilgtākais notikums — Solanža “An Ode To”

“An Ode To”, kas tika prezentēta Solomon R. Guggenheim muzeja slavenajā rotondā 2017. gadā Ņujorkas Red Bull Music Academy festivāla laikā, ietvēra Solanžas Noulsas albuma “A Seat at the Table” pazīstamu un atjaunotu dziesmu versijas. Tā bija dažādu mākslas disciplīnu apvienojoša izrāde un reizē meditācija par viņas albumā ietvertajām tēmām, kurā tika apvienotas kustības, instalācijas un eksperimentāli mūzikas aranžējumi.

Solange: An Ode To

Labākie mākslinieki. Vērienīgākie festivāli. Red Bull TV vienmēr skan mūzika

Mūzikas faniem būs iespēja gūt klātbūtnes efektu astoņos grandiozos festivālos dažādās pasaules vietās, izbaudīt dzīvo mūziku augstas kvalitātes tiešraidē, skatoties karstākās uzstāšanās un labākos priekšnesumus, kas būs pieejami jebkur un jebkurā ierīcē vietnē www.redbull.tv/Festivals, un tagad ietvers arī Red Bull Media Network Channel 1 pārraides.

Mūzikas festivālu tiešraides Red Bull TV

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2001

2000

1999

1998

1997

1995

1994

1992

1989

1988

1987

Izzini pasauli aiz skārdenes