2011

RED BULL MUSIC ACADEMY

Savā pastāvēšanas 12. gadā Red Bull Music Academy ierīkoja Red Bull pastāvīgo uzstāšanās vietu Matadero Madridē. Vairāk kā 4000 pretendentu no 93 valstīm, 60 izvēlētie dalībnieki sanāca kopā uz divām nedēļām.

Red Bull Racing

Red Bull Racing uzbrauca pa pasaulē augstāko motoceļu 18,380ft (5 602m)

CASEY STONER UZVAR MOTOGP PASAULES ČEMPIONĀTĀ (2. TITULS)

Stoner nu gan ir viens

Casey Stoner bija līderis 2011. gada MotoGP pasaules čempionātā, uzvarot 10 GP, uz pjedestāla viņš nenonāca tikai vienu reizi 17 sacīkšu laikā. No "pole position" viņš startēja 12 reizes, un uzrādīja 7 ātrākos apļus.

41. PASAULES ČEMPIONA TITULS

BJÖRN DUNKERBECK

Pateicoties perfektai saules, viļņu un vēja kombinācijai, PWA čempionāta sacīkstēs Alakati, Turcijā tika nodrošināti ideāli apstākļi, lai slavas zenītā atgrieztos viena no lielākajām sērfošanas leģendām. 2011. gada 9. augusts

Apmeklēt Dunkerbeck tīmekļa vietni

SÉBASTIEN LOEB KĻŪST PAR PIRMO BRAUCĒJU, KURAM IZEVIES IEGŪT 8 PASAULES ČEMPIONA TITULUS PĒC KĀRTAS

RED BULL FLYING BACH EIROPAS TŪRE

Apvienojot klasisko mūziku ar breikošanu, Red Bull Flying Bach veido nepārspējamu kultūru sajaukumu. 2011. gadā Red Bull Flying Bach iekaroja Eiropu ar vairāk kā 50 pilnībā izpārdotiem šoviem 5 valstīs (Vācija, Turcija, Dānija, Austrija, Šveice).

VĒSTURĒ JAUNĀKAIS LPGA UZVARĒTĀJS

Alexis Thompson kļuva par jaunāko uzvarētāju Sieviešu profesionālā golfa asociācijas sacensībās ar savu uzvaru Navistar L.P.G.A. Klasika.

Trīskārša Red Bull uzvara Dakāras rallijā

100. un 1. RED BULL FLUGTAG (LIDAPARĀTU DARBNĪCA)

Red Bull Flugtag sacensības ir notikušas 42 dažādās valstīs kopš saviem pirmsākumiem 1992. gadā. 2011. gadā 100. Red Bull Flugtag notika Dublinā, Īrijā, un pirmo reizi vēsturē Red Bull Flugtag notika Trinidadā un Tobago.

TOMA KRŪZA BRAUCIENI

Toms Krūzs vada Red Bull Racing Formula 1 auto

CARISSA MOORE KĻŪST PAR ASP PASAULES ČEMPIONI

Ceļš uz Red Bull BC One

Red Bull BC One ir pasaulē svarīgākās B-boy sacensības; oficiālais Breikošanas čempionāts no vienām sacensībām 2010. gadā ir izaudzis līdz 38 sacensībām 2011. gadā. 2011. gada pasaules čempionāta fināls notika Maskavas cirkā, Krievijā.

SEBASTIANS FETELS UN AND RED BULL RACING IEGŪST FORMULA 1 PILOTU UN KONSTRUKTORU PASAULES ČEMPIONU TITULUS

Sebastians Fetels izcīnīja 2011. gada pasaules Pilotu čempiona titulu, ieņemot trešo vietu Japānas Grand Prix, un kļuva par vēsturē jaunāko divkāršo Pasaules čempionu.

TONY CAIROLI PASAULES ČEMPIONS

Antonio Cairoli guva savu 3. MX1 uzvaru Pasaules čempionātā 2011. gadā. Pieskaitot viņa MX2 uzvaras 2005. gadā un 2007. gadā, tas veido rekordu, pateicoties kuram viņš ierindojas starp visu laiku labākajiem sportistiem. Viņš atkopās pēc sezonas sākumā gūtā ceļa savainojuma un izvirzījās līderos, izcīnot titulu Eiropas GP Gaildorfā, Vācijā, un iegūstot 43. Grand Prix uzvaru savā karjerā.

Skatīt visus gadus