2007

RED BULL SOUNDCLASH PIEDĀVĀ DIVAS MŪZIĶU GRUPAS, KURAS UZTĀJAS UZ PRETĒJĀM SKATUVĒM VIENAI UN TAI PAŠAI PUBLIKAI.

Red Bull Soundclash laikā uzstājas divas konkurējošas grupas vienā šovā, tādējādi laužot un paplašinot mūzikas žanru un noteikumu robežas. Red Bull Soundclash ir sīva grupu sacensība, mūzikas duelis, kas satricina, nevis satriec. Katrai grupai uzstājoties, pār pūli gāžas divi dažādi stili un žanri.

Apmeklēt Red Bull Soundclash

FC RED BULL SALZBURG KĻŪST PAR AUSTRIJAS ČEMPIONIEM

Red Bull Salzburg iegūst Zalcburgas titulu. 2006./07. sezona bija visu laiku labākais futbola gads Zalcburgā. Čempioni uzstādīja kluba rekordu - 75 punktus.

EC RED BULL SALZBURG KĻŪST PAR AUSTRIJAS ČEMPIONIEM

Pēc izcilas regulārās sezonas, kurā piedalījās astoņas komandas un tikai viena no 28 mājas spēlēm tika zaudēta, Red Bull parādīja izcilu sniegumu izslēgšanas spēlēs. Pēc trim veiksmīgām uzvarām pār Vienna Capitals pusfinālā (pieci labākie), Red Bulls finālā zaudēja vienu spēli pret VSV Fillahā, noslēdzot Zalcburgas pirmo Austrijas hokeja čempionātu ar rezultātu 4:1.

RED BULL RECORDS

Red Bull Records ir progresīvi domājoša mūzikas kompānija ar progresīvu pieeju mārketingam, izplatīšanai un attiecībām ar māksliniekiem. Red Bull Records mākslinieki ietekmē un nosaka popkultūras toni. Pateicoties Label, mēs varam Red Bull ģimenē saglabāt noteiktu skaitu mūziķu/grupu, kā arī palīdzēt viņiem izaugt unikālā veidā.

LAIPNI LŪGTI RED BULL STUDIO LOSANDŽELOSĀ.

Tā ir pasaules klases, modernākā ierakstu studija, kas izveidota, lai atbalstītu mūziķus un sniegtu viņiem unikālu ierakstīšanas pieredzi ar izcilāko aparatūru augstākā līmeņa ērtā vidē.

Apmeklēt Red Bull Studio

RED BULL AIR RACE RIO

Air Race sacīkstes sapulcēja rekordlielu skatītāju skaitu - vienu miljonu cilvēku. Tas bija visvairāk apmeklētais pasākums visā Air Race un Brazīlijas sporta vēsturē.

Skatīt visus gadus