2006

1. Red Bull Paper Wings pasaules fināls

AUGSTĀK, ĀTRĀK, TĀLĀK

Red Bull Paper Wings ir unikāls pasākums, kurā, izmantojot papīra lapu, kaudzi ideju un augšdelma spēku, ir iespējams ieiet sporta vēsturē. Lai "ielidotu" galvenajās sacensībās, 2005./6. gada sezonā vairāk kā 10 000 pretendentu no 50 valstīm piedalījās 260 kvalifikācijas raundos. Uzvarētāji tika apbalvoti šādās kategorijās: Ilgākais laiks gaisā un Tālākais lidojums un figūrlidojumi.

Apmeklēt Red Bull Paper Wings

RED BULL TOURBUS

Red Bull Tourbus ir tradicionālais Mercedes tūristu autobuss, kas ir rekonstruēts un aprīkots ar jaunu dzinēju, taču joprojām saglabā oriģinālo stilu ar neuzkrītošu marķējumu. Galvenā ideja bija izveidot autobusu ar guļamautobusa īpašībām, kā arī uz jumta izvietotu skatuvi. Red Bull Vācijā iesaistīja šo inovatīvo rīku muzikālajā dzīvē, katru gadu rīkojot izbraucienu programmas ar daudzām daudzsološām grupām un pasākumiem. Vairākos projektos ar populārām grupām Tourbus tika izmantots kā albumu iznākšanas un preses ballīšu rīkošanas vieta.

Apmeklēt Red Bull Tourbus

Nosēšanās uz Mēness

Filmiņa par nosēšanos uz Mēnesi ir asprātīgs vēsturiskā brīža atspoguļojums, kas ar lieliem panākumiem tika rādīts 24 valstīs - no Krievijas līdz par ASV.

RED BULL NASCAR

Red Bull Racing Team - NASCAR dibināšana
Skatīt visus gadus