2003

1. Red Bull Air Race

Pirmās sacīkstes Red Bull Air Race Airpower 03.

Šajās sacīkstēs tiek apvienoti figūrlidojumu elementi ar ātrumsacīkšu izaicinājumiem. Traucoties ar maksimālo ātrumu, visu izšķir veiklība, precizitāte un tēraudstipri nervi. Rezultātā tiek iegūta pilnīgi jauna figūrlidojumu disciplīna.

Apmeklēt Red Bull Air Race

Hangar-7 Zalcburgas lidostā

Hangar-7 Zalcburgas lidostā ir unikāls arhitektūras mākslas darbs. Sākotnēji tas bija paredzēts, lai tajā izvietotu aizvien pieaugošo Flying Bulls vēsturisko lidaparātu kolekciju, taču tagad tas ir kļuvis par sinonīmu avangarda arhitektūrai un augstas klases gastronomijai. Spārna formā veidota konstrukcija, elpu aizraujošā stikla un tērauda kombinācija ideāli saplūst ar apkārtējo ainavu. Kopš tā atvēršanas Hangar-7 ir kļuvis par vēsturiskās aviācijas entuziastu starptautiski nozīmīgu vietu. Tas ir arī veiksmīgs izstāžu centrs; reizi trijos mēnešos HangART-7 tiek izstādīta dažādu valstu laikmetīgā māksla. Katrs pasākums ir tikpat unikāls kā gardēžu restorāns Ikarus, kurā tā viesi tiek valdzināti ar starptautiskās pavārmākslas izcilo meistarību.

Apmeklēt Hangar 7

Red Bull X-Alps

"Tas ir kas daudz nozīmīgāks, nekā prasta kalnu šķērsošana: tas ir piedzīvojums, ekspedīcija un sacensība." Hannes Arch

Pirmais Red Bull X-Alps, kas notika 2003. gadā iezīmēja jaunu dimensiju piedzīvojumu ātrumsacīkstēs. Septiņpadsmit sportisti braši devās vairāk kā 1 200 jūdžu garā ceļā no Austrijas Dachšteinas ledāja, taču tikai trijiem izdevās pieveikt visu ceļu un nonākt līdz finišam Monako, dodoties caur trim pagrieziena punktiem Cūgšpicē Vācijā, Francijas Monblānā un Mongrosā.

Apmeklēt Red Bull X-Alps

Skatīt visus gadus