2001

RED BULL CRASHED ICE - NOTEIKUMI IR VIENKĀRŠI: PIRMAIS, KURŠ NOKĻŪST LEJĀ, UZVAR

1. Red Bull Crashed Ice

Sportisti no visas pasaules masveidā devās uz Stokholmu, lai piedalītos atklāšanas sacīkstēs, kurās hokeja slidas uzvilkuši vīri viens pret otru sacenšas 300 m garā ledus trasē ar lēcieniem, tramplīniem un asiem pagriezieniem. Šo sporta veidu nodēvēja par Ice Cross Downhill, savukārt sacensības - Red Bull Crashed Ice.

Apmeklēt Red Bull Crashed Ice

Red Bull Junior Team

2001. gadā dibinātā Red Bull Junior Team ir pasaulē veiksmīgākā jauno sacīkšu talantu attīstības programma. Red Bull Diagnostikas un apmācību centrs Thalgau netālu no Zalcburgas ir galvenā vieta, kur tiek atrastu topošie Formulas 1 pasaules čempioni. 2004. gadā Christian Klien kļuva par pirmo Red Bull Junior, kurš piedalījās Formula 1 sacensībās. Sebastians Fetels kļuva par pirmo Red Bull Junior, kurš uzvarēja Formula 1 Grand Prix Moncā 2008. gadā.

Red Bull Rampage

1. Red Bull Rampage

Red Bull X-Fighters

Pirmais Red Bull X-Fighters pasākums, kas notika Valensijā 2001. gadā, bija pirmās sacensības, kurās tika realizēta inovatīva un jauna koncepcija, kā apvienot frīstaila motokrosa ekstremālo sporta veidu ar vietējām vēršu cīņu tradīcijām. 2002. gadā sacīkstes tika rīkotas Madridē, pēc tam Mehiko, kur tās kļuva par regulārām sacīkstēm kopš savas debijas 2005. gadā. 2008. gadā tika izveidota Red Bull X-Fighters pasaules turneja ar pasākumiem ASV, Brazīlijā, Meksikā, Spānijā, Vācijā un Polijā. Turpmākajos gados Red Bull X-Fighters attīstījās, iekļaujot pasaules turnejā aizvien jaunas sacīkšu rīkošanas vietas, jaunus braucējus, kā arī ļoti daudz jaunu triku.

Apmeklēt Red Bull X-Fighters

Taurus World Stunt Awards

Taurus World Stunt Awards tiek apbalvoti kino industrijas nenovērtētie varoņi - pasaules labākie kaskadieri. Viņi riskē ar savām dzīvībām, lai izpildītu visbīstamākos trikus, kas izraisa dinamisku satraukumu kinomīļu vidū. Taurus apbalvojumi tiek piešķirti nozares labākajiem un izcilākajiem kaskadieriem par lielisku sniegumu mākslas filmās.

Apmeklēt Taurus World Stunt Awards

Skatīt visus gadus