Ražošana vienuviet

Tiek taupīti resursi, pateicoties īsajiem attālumiem

Papildus tam, ka 80% mūsu izmantotās enerģijas nāk no atjaunojamiem avotiem, mēs esam ieviesuši tā dēvēto "ražošanu vienuviet". Tas nozīmē, ka ražošana un iepildīšana notiek vienuviet, tādējādi ietaupot daudz nobraukto kilometru. Tā kā mums nav jātransportē tukšās skārdenes uz uzpildes cehu, tiek būtiski samazinātas atstātās pēdas!

Vairāk nekā 14845 tonnas CO2 izmešutiek aiztaupīts, pateicoties ražošanai, kas notiek vienuviet.

Ko ražošana vienuviet nozīmē skaitļu valodā? ?

Aptuveni 5,2 miljardus skārdeņu gadā nav nepieciešams tālāk transportēt, kamēr tās nav gatavas pamest rūpnīcu, lai dotos uz savu galamērķi. Tādējādi tiek ietaupīts izmešu apjoms, kas ir līdzvērtīgs 26 300 kravas automašīnu braucieniem 614 kilometru garumā katrai jeb vairāk nekā 16,2 miljoniem kilometru gadā. 

Vairāk nekā 14 845 tonnu CO2 izmešu gadā tiek aiztaupīts, pateicoties ražošanai, kas notiek vienuviet.. 

Ražošanas centrs, kas apkalpo visu pasauli

Tam, ka Red Bull ražošanas bāze atrodas Eiropas centrā, ir vairākas priekšrocības:

Red Bull var garantēt, ka visur pasaulē tiek baudīts augstākās kvalitātes produkts, pateicoties augsti attīstītajam ražošanas procesam un augstas kvalitātes sastāvdaļu (piemēram, vietējo resursu - Alpu ūdens) izmantošanai. 

Jaunas, ražošanas efektivitāti paaugstinošas tehnoloģijas, kuras palīdz aizsargāt dabas resursus, var tikt ieviestas uzriez. 

Ražošanā tiek izmantota reģiona elektroenerģija; aptuveni 80% no tās ir atjaunojamā enerģija, un Red Bull strādā pie tā, lai iespēju robežās paaugstinātu šo skaitli. 

Atpakaļ uz dzīves ciklu

Izzini pasauli aiz skārdenes