2016

Makss Verstapens izcīna vēsturisku uzvaru Spānijā

Makss Verstapens kļuva par jaunāko sacīkšu braucēju, kas uzvarējis Pirmās formulas sacensībās, izcīnot sensacionālu uzvaru savā debijā Red Bull Racing komandā Spānijas Grand Prix sacīkstēs.

Red Bull Racing

Dod pieci!

Viena nedēļas nogale - pieci tituli Red Bull komandas motosportistiem: Marks Markess (Spānija) - MotoGP čempions, Sebastjēns Ožjē (Francija) - pasaules čempions rallijā, Matiass Ekstrēms (Zviedrija) - pasaules čempions rallijkrosā, Marko Vitmans (Vācija) - DTM čempions, Kenans Sofuoglu (Turcija) - pasaules čempions "supersport" klasē.

Red Bull/Motosports

Maksa Verstapena brauciens pa sniegu!

Kicbīle, ko daudzi dēvē par ziemas sporta veidu Montekarlo, tika pārveidota par Pirmās formulas šova vietu, kas pirmo reizi notika pie Alpu virsotnes! Gatavojoties leģendārajām Hānekamas slēpošanas sacensībām, Makss Verstapens atklāja Red Bull Racing komandas pasaules čempionātā uzvarējušā auto spēku. 3500 skatītāju atbalstīts, holandiešu sacīkšu braucējs brīnišķīgos ziemas laikapstākļos demonstrēja apbrīnojamu 2016. gada Pirmās formulas Austrijas Lielās balvas izcīņas perspektīvu vairāk nekā 1600 metru augstumā.

Skatieties Maksa Verstapena braucienu sniegā

Braiss Menzīss (ASV) - jauns rekords tāllēkšanā ar apvidus auto

Pēc sešu mēnešu gatavošanās Braiss Menzīss demonstrēja vēsturisku panākumu, lecot ar savu apvidus auto 379,4 pēdu attālumā pār Ņūmeksikas spoku pilsētu un uzstādot jaunu rekordu tāllēkšanā ar apvidus auto. Šī projekta ietvaros Menzīss demonstrēja lēcienu no rampas uz rampu savā Pro 2 sacīkšu auto, pārspējot iepriekšējo oficiālo Ginesa rekordu – 301 pēdu, kā arī neoficiālo rekordu – 332 pēdas. Šajā pasākumā piedalījās Ginesa rekordu tiesnesis, lai izmērītu attālumu un apstiprinātu jauno rekordu.

Braisa Menzīsa jaunais rekords

Red Bull MotoGP debitantu kausa desmitā gadadiena

Desmit gadi, 112 sacīkstes, 144 autobraucēji no 30 dažādām valstīm, kas ir sacentušies dažās labākajās pasaules Grand Prix sacīkstēs. Daudzi šībrīža debitanti vēl nevarēja vēl lāga nebija satvēruši stūri , kad Joans Zarko ieguva pirmo kausu 2007. gadā. Kopš tā laika 26 gadus vecais francūzis 4 iegūtajiem kausiem ir pievienojis 13 uzvaras Grand Prix sacīkstēs. Viņš izcīnīja Moto2 pasaules čempiona titulu pagājušajā gadā un šajā sezonā ieguvis visvairāk punktu.

Red Bull MotoGP debitantu kauss

MotoGP atgriezies Austrijā!

Grand Prix komisija, kuras sastāvā bija FIM, IRTA un Dorna pārstāvji, 2016. gada Austrijas GP nodēvējusi par vislabākajām sacensībām sezonā, kad augusta vidū notikušais MotoGP bija atgriezies Austrijā pirmo reizi pēc 19 gadiem Red Bull Ring trasē netālu no Špīlbergas. Itāļu sacīkšu braucēja Andrea Jannone uzvaru sacīkšu dienā vēroja neticami liels skatītāju pulks, un skaistā norises vieta Alpos nodrošināja perfektu fonu citai sensacionālai nodaļai MotoGP vēsturē, Red Bull Ring trasei ar triumfu atgriežoties sacensību kalendārā. Saņemot atzinību par izcilo pasākuma organizēšanu, nodrošinājumu un gaisotni, Austrijas GP tagad gatavojas prestižās balvas paturēšanai 2017. gadā.

Špīlbergas projekts

Red Bull Mind Gamers prāta spēļu platforma

2016. gada vasarā mēs nodevām jūsu rīcībā Red Bull Mind Gamers – prāta uzdevumu risināšanas platformu, kas pieejama ikvienam, kas vēlas izaicināt savu prātu dažādos veidos. Bez iknedēļas prāta spēlēm tiešsaistē, kuras radījuši spēļu dizaineri no visas pasaules (MIT, TU Vienna, NYU u.c.) vietnē redbullmindgamers.com mēs radījām noslēpumainu kubu, kas pārceļ prāta spēles reālajā pasaulē, kur tās var atrisināt tikai piedaloties pasākumos komandās pa četri. Uzzini vairāk un izaicini savu prātu mūsu platformā.

Izaicini sevi ar Red Bull Mind Gamers prāta spēlēm

Red Bull X-Fighters 15. gadadiena

Pasaules prestižākais motofrīstaila pasākums svin savu 15. gadadienu leģendārajā vēršu cīņu arēnā Spānijas galvaspilsētā. Šo gadu laikā vairāk nekā 320 000 skatītāju bija liecinieki daudziem pasaules labākajiem rezultātiem, ko sasniedza labākie FMX braucēji no 16 valstīm.

Uzzini vairāk

Pirmais Red Bull nakts klinšu niršanas pasākums

Pasaules labākie klinšu nirēji gadu gaitā ir sastapušies ar visdažādākajiem apstākļiem, kas prasa demonstrēt savu meistarību Red Bull nakts klinšu niršanas pasaules čempionātos, bet 2016. gada sezonas fināls Dubaijā parādīja pavisam jaunu izaicinājumu: Pēc deviņām sacensībām dažādās pasaules malās līdz šim visiespaidīgākais Red Bull klinšu niršanas pasaules čempionāts noslēdzās ar kulmināciju un pirmo nakts pasākumuskaistajā Dubai Marina. 12 000 fanu piepildīja restorānus, balkonus un līkumoto promenādi, lai kļūtu par lieciniekiem, kā "wildcard" dalībniece Riana Iflanda (Austrālija) nodrošina uzvarētājas titulu ar piecām uzvarām septiņās sacensībās, kā arī Endija Džonsa (ASV) pirmajai uzvarai un Gerija Hanta (AK) rekordam - sestajam čempiona titulam.

Uzzini vairāk

Arkano 24 H

Arkano (22 gadi), 2015. gada Red Bull Batalla de los Gallos Pasaules fināla uzvarētājs, pagājušā gada 29. oktobrī uzstādīja pasaules rekordu brīvrunā . Viņš Madrides centrā demonstrēja savu prasmi repošanā, nepārtraukti improvizējot 24 stundas, 34 minūtes un 27 sekundes.

Skaties RedBull TV tiešraidē

Red Bull Iznanka

Unikālais deju teātris Krievijā, kas radīts sadarbībā ar attīstošos ielas deju kolektīvu Jack's Garret. Priekšnesuma pirmizrāde notika 2015. gadā, un 2016. gadā sekoja plaša Krievijas tūre pa 5 pilsētām. Vairāk nekā 6 000 skatītāju bija iespēja piedzīvot šo neatkārtojamo teātra izrādi. Priekšnesumu pozitīvi uztvēra gan publika, gan plašsaziņas līdzekļi. Ņemot vērā šos panākumus, 2017. gadā tūre tiks atsākta.

Uzzini vairāk par Red Bull Iznanka

Dans les Abysses Red Bull Mūzikas akadēmijā Monreālā

Četrdesmit gadus pēc tam, kad Monreālas Olimpiskā baseina ūdeņus pirmo reizi izmēģināja 1976. gada vasaras olimpisko spēļu dalībnieki, tas tika pārvērsts par vairāku līmeņu klausīšanās vidi, kas sapludināja skaņu, gaismu un ūdeni. Īpaši būvēta skaņu sistēma pārraidīja šādam nolūkam sarakstītu Lorenco Senni darbu, Dopplereffekt un Drexciya DJ Stingray priekšnesumu dzīvajā ēterā, tas izskanēja caur skaļruņu tīklu, kas atradās zem ūdens, pie baseina ūdens virsmas un īpaši dejošanai paredzētā vietā, radot vienreizēju uzstāšanos Red Bull Mūzikas akadēmijas 2016. gada pasākumā.

Skatīt Red Bull Mūzikas akadēmijā

Bjorkas digitālā izstāde Red Bull Mūzikas akadēmijā Monreālā

Pēc sadarbības ar Ņujorkas Modernās mākslas muzeju un Londonas Sommerset House Islandes popmūzikas simbols Bjorka sadarbojās ar Red Bull Mūzikas akadēmijuun Monreālas Phi centru jaunas virtuālās realitātes videofilmas pirmizrādē. Pirmizrāde notika vienā laikā ar Bjorkas digitālo izstādi, kas četras nedēļas notika Mūsdienu mākslas DHC/ART fondā. Izstāde, kas cildināja un demonstrēja Bjorkas pārsteidzošo audiovizuālo sniegumu, nodrošināja visaptverošu un interaktīvu ieskatu vienas no mūsdienu fascinējošākajām radītājām prātā, mūzikā un mākslas darbā.

Skatīt Red Bull Mūzikas akadēmijā

Red Bull BC One Japānas nometne 2016. gadā

Pēc sezonas laikā aizvadītajiem aptuveni 40 grupu pasākumiem un 6 nometnēm visā pasaulē, visas pasaules breika dejotāji pulcējās hiphopa pasākumā. 4 dienas līdz Red Bull BC One Pasaules finālam Nagojā notika semināri, lekcijas un sacensības, kuru kulminācija bija ilgi gaidītais Last Chance Cypher, kas noteica pēdējās ceļazīmes ieguvēju uz Pasaules finālu. Tas bija vienkārši grandiozi!

Skatīt Red Bull BC One

Red Bull BC One Pasaules fināls Japānā 2016. gadā

3. decembrī deju pasaule pievērsa uzmanību Nagojas pilsētai Japānā, kur 16 labākie breika dejotāji cīnījās par Red Bull BC One pasaules čempiona titulu. Pasākumā bija neredzēti augsts sacensību līmenis, atmosfēra, un par uzvarētāju pirmo reizi kļuva japāņu breika dejotājs Issei.

Skatīt Red Bull BC One

Red Bull Culture Clash festivāls

Jau piekto reizi 2016. gadā Red Bull Culture Clash festivāls stiprināja savu reputāciju kā viens no avangardiskākajiem un aizraujošākajiem mūsdienu dzīvās mūzikas konceptiem visā pasaulē. Četrām jaunām starptautiskām komandām uzstājoties vairāk nekā 16 000 skatītāju priekšā Londonas O2 arēnā, pasākums guva rekordlielu atsaucību kā no plašsaziņas līdzekļiem, tā no līdzjutējiem. Independent piešķīra pasākumam piecu zvaigžņu vērtējumu, Guardian to raksturoja kā “visaizraujošāko mūziku uz planētas”, pasākums tika novērtēts Facebook un Twitter visā pasaulē ar 93 000 atzīmju, un vairāk nekā 1,2 miljoni klausītāju klausījās to mājās, pateicoties revolucionārai sadarbībai ar BBC Radio 1. ​

Skatīt Red Bull Mūzikas akadēmijas Culture Clash festivālu

Festivālu sezona

Red Bull TV kā vienīgā sešu pasaules ikoniskāko mūzikas festivālu translētāja piedāvāja skatītājiem visā pasaulē iespēju noskatīties savu iecienīto grupu priekšnesumus komfortabli savās mājās, darba datorā vai ceļā, izmantojot mobilās ierīces

Galanta nominācija Grammy balvai

Galanta debijas studijas albumu “Ology” kritiķi novērtēja atzinīgi, tas saņēma Grammy balvas nomināciju par labāko mūsdienu urbānās mūzikas albumu. Albuma dziesma “Skipping Stones", tika ierakstīta kopā ar Dženē Aiko Red Bulls studijā Losandželosā. NPR albuma recenzijā teikts: “tieši “Skipping Stones”ļauj just, kā dažādās atšķirības saplūst un veido kaut ko vairāk nekā tikai atsevišķu sastāvdaļu apkopojumu. Galanta falsets plūst dabīgi un intensīvi – to piesaista un nedaudz vada bungas, kas padara priekšnesumu vēl iespaidīgāku. Dženē Aiko ir gatava uzņemties tradicionālo, sievišķības pilno lomu, taču dziesma skan patiesi kā seno dienu duetā: viņi abi dzied viens otram. Balsis tiek izmantotas, lai raisītu mūsos pārmaiņas fizioloģiskā līmenī, tikpat dziļi kā programmnodrošinājums. Tā ir klasika”. Galants kopš 2014. gada piedalās Red Bull Sound Select programmā un atgriezīsies Red Bull Losandželosas studijā februārī, lai ierakstītu savu otro albumu

Gallant Grammy Nomination

Red Bull Thre3Style

Red Bull Thre3Style pasaules dīdžeju čempionāts kopš 2010. gada veicina dīdžeju kultūru un izklaidē publiku visā pasaulē . 2016. gads bija visnozīmīgākais; mēs devāmies turnejā pa pasauli, un 21 valstī notika valsts līmeņa noslēguma pasākumi. Katrā pasākumā tika apbalvots valsts čempions, un 21 valsts čempioni kopā ar 3 "wild card" dalībniekiem devās uz Santjago Čīlē, lai piedalītos 7. ikgadējā Pasaules finālā. Visu nedēļu Santjago klubi demonstrēja vairāku pasaulē labāko dīdžeju darbu, un noslēgumā viens no "wildcard" dalībniekiem, Dj Puffy no Barbadosas, tika atzīts par pasaules čempionu. Sekojiet mums ceļā uz Poliju, kur notiks Red Bull Thre3Style pasaules dīdžeju čempionāts VIII

Skatīt Red Bull Thre3Style

Skatīt visus gadus