2014

Jaunā Gada Apņemšanās

Jaunā Gada Apņemšanās kampaņa ļāva tūkstošiem cilvēku izveidot personalizētas apņemšanās, ļaujot viņiem sakt 2015.gadu ar spārniem.

Apskaties dažas veiktās apņemšanās

Marks Markess MotoGP Pasaules Čempions

2014.gadā Marks izcīnija savu otro MotoGP pasaules čempiontitulu un noslēdza sezonu ar rekordlielo 13.uzvaru Valensijā.

Apskati Marka Markesa profilu

Džesika Foksa izcīna četrus pasaules čempiontitulus vienā gadā!

Austrālijas Džesika Foksa izcīnīja uzvaru U23 pasaules čempionāta C1 finālā, gūstot vēsturisku dubultuzvaru 19 gados. Foksa ir pirmā sieviete, kas uzvarējusi gan K1, gan C1 U23 līmenī, kompensējot vilšanos, kad pērn viņa uzvarēja C1, bet neiekļuva K1 finālā. Džesikas veiksmes stāsrs turpinājās Pasaules Čempionātā Dīpkrīkā. Džesika paveikusi vēsturisku PČ dubultuzvaru pēc trifuma K1 kanoe slaloma finālā. Panākums nozīmēja, ka viņa kļuvusi par pirmo sieviešu airētāju, kura guvusi dubultuzvaras K1/C1 PC - vien 24 stundas pēc tam, kad viņa aizstāvēja savu C1 titulu. "Uzvarēt ir neticami. Es zināju, ka ja iziešu un noturēšu ātrumu, kāds bija šorīt, un uzlabošu dažas no savās kļūdām, es varētu izaicināt līderus un varbūt pat tikt pie medaļas... Bet uzvarēt visās sacensībās, tas nevarēja notikt labāk," sacīja Foksa.

Tonijs Kairoli kļūst par astoņkārtēju Pasaules čempionu motokrosā

Red Bull KTM Factory Racing atlēts Tonijs Kairoli izcīnija savu astoto pasaules čempiontitulu motokrosā Brazīlijas Grand Prix ietvaros. Nepieredzēta pieeja astoņkārtējajam motokrosa pasaules čempionam "TC22 Toni Cairoli - the Movie" seko Tonija karjerai no tās pirmssākumiem Sicīlija līdz motokrosa virsotnēm, un atklāj upurus un centienus, kas palīdzēja viņam turp tikt.

Apskatīt Tonija Kairoli profilu

Fuschl ofisa atvēršana

2014.gadā ar 14 bronzas buļļu pievienošanu Fuschl Am See tika pabeigti Red Bull Headquarters.

Pirmā formula atgriezās Austrijā

Pēc vairāk kā desmitgades prombūtnes, 2014.gadā F1 atgriezās Austrijā, uz Stīrijas reģionāla kalniem un Red Bull mājvietu.

Apskaties sacīkšu trasi

Pirmā Daniela Rikjardo uzvara Pirmajā formumlā

Daniels savā pirmajā sezonā ar Infiniti Red Bull Racing izcīnīja savu pirmo karjeras F1 uzvaru Monreālā un trešo vietu 2014.gada čempionāta kopvērtējumā.

Apskatīt Daniela Rikjardo profilu

Red Bull Tag Am See ar Cro

Trīs Cro koncerti trīs valstīs vienā perfektā dienā pie upes.

Apskatīt spilgtākos brīžus

Wings for Life World Run

Ar pirmo Wings for Life World Run tika aizsākata starptautiska kustība, kas atbalsta Wings for Life un palīdz padarīt mugurkaula traumas ārstējamas. Tās ir vienīgās starptautiskās sporta sacensības, kas notiek precīzi vienā laikā, visos kontinentos. 2014.gadā tās notika 34 vietās 32 valstīs. Tā ir vienīgā sacīkste, kur finiša līnija noķer tevi, skrējēji visā pasaule sacenšās viens pret otru vienlaikus, pēdējam, kuru noķer Catcher Car, kļūstot par uzvarētāju - un visi skrien tiem, kuri to nespēj. 100% no dalības maksām un ienākumiem tiek ziedoti Wings for Life Spinal Cord Research Foundation.

Esi daļa no tā

Farela Google+ Hangout

Neskaitāmas godalgas ieguvušais Farels Viljamss divu stundu garumā vadīja Google+ Hangout pasākumu Red Bull Studios Losandželosā lai palaistu savu jauno (otro) solo albumu G I R L.

Noskaties visu Google+ Hangout šeit.

Red Bull Amaphiko

Pirmā Red Bull Apamphiko Academy tika aizvadīta Soveto, Dienvidāfrikā 2014.gada aprīlī. 10 dienu Akadēmija pieredzēja kā vietējie un starptautiskie dalībnieki sniedz padomus un iedvesmu grupu ar jauniem sociālajiem uzņēmējiem, kuri izmanto savu radošumu un enerģiju lai veiktu pozitīvas pārmaiņas savās kopienās.

Apskati Red Bull Amaphiko

Skatīt visus gadus