2013

Red Bull SoundClash Ēģipte 2013

Sekojot masīvai sociālpolitiskai Ēģiptes transformācijai, mūzika vieno sabiedrību caur pirmo Red Bull SoundClash Kairā.

Red Bull SoundClash Cairo

RED BULL MUSIC ACADEMY ŅUJORKA

Red Bull Music Academy pārvērta Ņujorku par mēnesi ilgu mūzikas festivālu, svinot 34 naktis vairāk kā 35 klubos ar vairāk kā 230 māksliniekiem.

Red Bull Music Academy

RED BULL REVOLUTIONS IN SOUND

32 Millenium Wheel panoramas rata kapsulas Londonā uzņēma revolucionārākos un ikoniskākos Lielbritānijas klubu kultūras māksliniekus. 31 tiešraide vienlaikus un vairāk kā miljons skatītāju kļuva par par lielāko nepārtraukto tiešraidē demonstrēto pasākumu Lielbritānijas vēsturē.

Revolutions in Sound

AWOLNATION

Red Bull Records mākslnieks AWOLNATION ar savu singlu Sail nopelnīja ASV četras platīna plates un uzstādija rekordu par to, ka atradās Billboard Top 100 virsotnē trešo reizi trīs gadu laikā.

RED BULL MUSIC ACADEMY GRĀMATA - FOR THE RECORD

15 gadu laikā uzkrātās Red Bull Music Academy gudrības tiek dotas tālāk grāmatas formā, kas iekļauj sarunas starp pašiem ikoniskākajiem māksliniekiem, kuri izveidojuši mūziku tādu kāda tā ir šodien.

RED BULL MUSIC ACADEMY GRĀMATA

Red Bull Thre3style Pasaules DJ Čempionāts

Toronto uzņēma 2013.gada Red Bull Thre3style pasaules DJ čempionātu, kurā 21 no pasaules vadošajiem dīdžejiem sacentās par uzvaru. Pēc nedēļas ar sīvām cīņām, izciliem viesiem un ekstāzē esošu publiku katru nakti, DJ Shintaro no Japānas spēja izcīnīt uzvaru un godam tika kronēts par Red Bull Thre3style 2013.gada pasaules čempionu.

Red Bull Thre3style

RED BULL BC ONE PASAULES FINĀLS

10 gadu jubilejas sacensības pieredzēja vairāk kā 2000 b-boys sacenšoties sešos kontinentos vairāk kā 53 valstīs. Finālā visi iepriekšējie astoņi čempioni sacentās ar šajā gadā finālsacensībās iekļuvušajiem, lai redzētu kurš iegūs visprestižāko b-boy čempionjostu. Hong10, 2006.gada čempions un vietējais Korejas varonis, tagad ir divkāršs čempions!

BC ONE

Red Bull Guesthouse Maiami - ASV

Jauna koncepcija tika iepazīstināta ar Maiami tās Miami Music Week & Ultra Festival ietvaros, Red Bull Guesthouse: Vairāk kā četras dienas un naktis viesnīca tika pārvērsta par karstāko vietu pilsētā. Tās ietvaros dzīvajā uzstājās tādi leģendāri DJ-i kā A-Trak, Skrillex, Baauer un daudz citi.

RED BULL TOUR BUS INDIJA

Red Bull India izlaida savu Red Bull Tourbus versiju! Mākslinieki no visiem četriem šīs valsts nostūriem izbraukāja visu subkontinentu lai sniegtu unikālu rietumu un tradicionālās mūzikas sajaukumu vairāk kā 40 tūkstošiem fanu NH7 mūzikas festivālā.

RED BULL STATION - BRAZĪLIJA

Sanpaulu durvis vaļā vēra ievērojama kultūras iestāde Red Bull Station. Atrodoties vecā 1926.gada enerģijas stacijā, ēka tikusi pārveidota par vietu kur rodas mūzika un māksla.

Red Bull Station

The Wanton Bishops

Nākot no Libānas un spēlējot tradicionālu amerikāņu blūzu, The Wanton Bishops mūzikas kritiķu vērtējumā ir vieni no 2014.gada daudzsološajākajiem māksliniekiem - un viņi pievienojušies Red Bull Music Publishing. Apskaties viņu ekskluzīvo sesiju Red Bull Studios Dānijā.

Wanton Bishops

Skrillex

Vairākkārtējais Grammy balvas ieguvējs Skrillex un producents Boys Noize apvienoja spēkus Red Bull studijā Ņujorkā lai kopā ierakstītu EP. Apskati kas viņiem sanāca (un Skrillex spēlējot ģitāru!) šajā video.

Skrillex

Richie Hawtin

Red Bull Music Academy sadarbotājās ar deju mūzikas leģendu Richie Hawtin globālai Pop Up šovu sērijai Londonā, Barselonā, Amsterdamā un Maiami. Slepenās šovu norises vietas tika atklātas Houtina Facebook faniem divas stundas pirms katras uzstāšanās.

Richie Hawtin

Fabri Fibra Culture Can

Kopā ar Red Bull, itāļu reperis un platīnu nopelnījušais mākslinieks Fabri Fibra izaicināja fanus iedvesmot viņa jaunā mūzikas video koncepciju. Fibra pats personiski izvēlējās uzvarētāju, kuram bija arī bija iespēja viņu satikt un apmeklēt video filmēšanas procesu.

Fabri Fibra Culture Can

Red Bull King of the Peak

Sebastians Lēbs ir satriecis Pikes Peak International Hill Climb rekordu ar elpu aizraujošu laiku - 8 minūtes un 13,878 sekundes. Francūzis pieveica 20 kilometrus ub 156 asus kalna pagriezienus ar vidējo ātrumu 145 km/h.

Apskati Sebastiana Lēba Profilu

Marks Markezs ticis kronēts par visu laiku jaunāko MotoGP pasaules čempionu

20 gadu un 266 dienu vecumā Markezs kļuva par jaunāko MotoGP pasaules čempionu pēc fenomenālas debijas sezonas, sīvā cīņā uzvarot Valensijas posmā.

Apskati Marka Markeza Profilu

Sebastians Fetels un Infinit Red Bull Racing kļuva par četrkārtējiem Formula 1 čempioniem

Sebastians Fetels izcīnīja savu ceturto pec kārtas F1 čempiontitulu, pārliecinoši uzvarot Indijas Grand Prix. Fetela uzvara arī nozīmēja, ka Red Bull Racing ieguvuši ceturto pēc kārtas F1 Konstruktora kausu trīs sacīkstes pirms sezonas beigām.

Apskati Sebastian Fetela un Infiniti Red Bull Racings Profilu

Kirils Depress ir pieckārtējs Dakārs uzvarētājs

Kirils Despress no Franciajs izcīnīja savu piekto Dakāras rallija čempiontitulu kad finišēja 2013.gada sacensībās pasaules slavenākajā rallijā, pieveicot vairāk kā 8000 kilometrus.

Apskati Kirila Depresa Profilu

RED BULL SOUND SELECT

Red Bull Sound Select sāk savu darbību ASV, kļūstot par pionieri procesā kad digitālā satiek dzīvo platformu, ļaujot pašiem kaislīgākajiem faniem eksperimentēt ar mūziku.

Red Bull Sound Select

Skatīt visus gadus